איכות החומרים - באטיקו
נווט לחנות משה לוי 10 ראשל”צ חניה חינם בבנייןWaze
הרשמו לקבלת מבצעי החודש

איכות החומרים

סוגי חומרים וציפויים:

 

 

פליז BRASS איכות החומרים 1

  • הפליז היא סגסוגת קשה וחזקה הרבה יותר מנחושת.
  • בעבר השתמשו בפליז ליציקה של תותחים.
  • בעל גמישות גבוהה, עמידות בפני קורוזיה ובלאי למשך שנים רבות.

נירוסטה 304איכות החומרים 2

  •  היא סוג הנפוץ ביותר של נירוסטה בשימוש ברחבי העולם, בעיקר בשל עמידותה המעולה נגד קורוזיה.
  • נירוסטה 304 יכולה להתנגד לקורוזיה של רב חומצות החמצן. עמידות זו עושה את 304 קלה לחיטוי ולכן אידאלי עבור מוצרי אמבטיה ומטבח.

 

זינק ZINC

איכות החומרים 3

  • מזק / ZAMAK /ZINC– תחום היישום העיקרי לסגסוגות ממשפחת זמק הוא דפוס הזרקה. לסגסוגות אלה יש תכונות יציקה טובות מאוד, תוך היותן חזקות מספיק (ברמה של פלדת פחמן נמוכה), מה שמאפשר להשיג חלקים חזקים עם צורה מורכבת מאוד.
  • רשימת המוצרים העשויה מסגסוגות ממשפחה זו רחבה מאוד וכוללת: רוכסנים, גופי קרבורטור, מערבלים לצנרת, מהדקים תעשייתיים, ידיות דלתות שונות ואביזרים דומים, ארונות נעילה, דגמי בקנה מידה, מועדוני גולף, מיניאטורות אמנותיות, סלילי דיג וכד’.

 

אלומיניום – בשימוש נרחב כחומר מבני. היתרונות העיקריים של האלומיניום באיכות זו הם קלילות, עמידה בטביעה, עמידות בפני קורוזיה (באוויר אלומיניום מכוסה מייד בסרט חזק של Al2O3, המונע את התחמצנותו נוספת), אי רעילות של תרכובותיו. בפרט, תכונות אלה הפכו את האלומיניום לפופולרי ביותר בייצור כלי מטבח,פרזול לריהוט, נייר אלומיניום בתעשיית המזון ולאריזה. שלושת המאפיינים הראשונים הפכו את האלומיניום לחומר הגלם העיקרי בתעשיות התעופה והחלל.

 

ציפוי ניקל מבריק / כרום – בציפוי ניקל, לרוב נרדפים שני יעדים: הגנה על מתכת הבסיס מפני קורוזיה וקישוט פני השטח. ציפויים כאלה משמשים באופן נרחב לחלקים חיצוניים של מכוניות, אופניים, מכשירים כירורגיים, כלי בית, אביזרי אמבטיה, ידיות לריהוט ובניין ועוד.

ציפויי ניקל בעלי מבנה עדין מאוד, ומאחר ובאותה העת ניקל אלקטרוליטי מקבל ליטוש בצורה מושלמת, ניתן להביא ציפויים לגימור מראה. נסיבה זו מאפשרת ליישם ציפויים ניקל באופן נרחב למטרות דקורטיביות.

 

ציפוי ניקל מוברש – ציפוי ניקל מבריק שעבר הברשה.

 

צבעים שחור ולבן  – צבע בתנור.
תהליך היווצרות הציפוי הצבעוני  מתבצע על ידי חימום שכבת הצבע האבקה למצב התכה שלה עם היווצרות שכבה אחידה. במהלך העיבוד שלאחר מכן, כתוצאה מההתקשות נוצרת שכבת צבע מוצק.

ציפוי זהב מבריק – הווריאציה האלקטרוכימית לטיפול במשטח עם מתכת יקרה היא שיטה גלוונית ליישום זהב על מוצר. מה זה? בתהליך העבודה, המאסטר מיישם בעזרת זרם חשמלי את השכבה הדקה ביותר של מתכת יקרה צהובה, שערכה יכול להגיע לשברים של מיקרון.
יתרונות הציפוי המתקבלים בדרך זו הם לא מעטים. אלה כוללים רמה גבוהה של עמידות, יכולת להגן על המוצר מפני גורמים חיצוניים אגרסיביים, השפעות של תהליכים מאכלים וחמצון.

זהב מט – ישנם 2 סוגים של ציפוי זה:
1. צבע בתנור.
2. הברשה של פליז זהוב עד קבלת הצבע הדומה לזהב מוברש. וציפוי של מוצר מוברש עם לק השומר נגד קורוזיה.

משלוחים מהירים משלוחים מהירים
איכות ואחריות איכות ואחריות
שירות מקצועי שירות מקצועי
מחירים נוחים מחירים נוחים

תפריט נגישות