5 טרנדים בולטים בעיצוב חדרי אמבטיה - באטיקו
נווט לחנות משה לוי 10 ראשל”צ חניה חינם בבניין batico.info@gmail.comWaze
הרשמו לקבלת מבצעי החודש

5 טרנדים בולטים בעיצוב חדרי אמבטיה

חלל חדר האמבטיה הוא לרוב בין המורכבים לתכנון ולעיצוב בבית, בטח ביחס לגודלו, וזאת בשל הצרכים הייחודיים שלו. מדובר בחלל המיועד לשימוש פונקציונלי, אולם לאווירה שהוא משרה משמעות גדולה. חדר האמבטיה הוא בבחינת “חדר רטוב” אשר מצריך תכנון ייעודי ופתרונות אוורור, איטום ובטיחות מוקפדים ושונים מחללים אחרים בית, ובסופו של יום מיועד לספק מענה לזמן פרטי, אווירה מרגיעה ופינוק למשתמשים.

עיצוב חדר האמבטיה מושפע מכל פרט מקטן ועד גדול, וכולל אלמנטים קבועים דוגמת חיפוי וקרמיקה, מקלחון / אמבטיה, כלים סניטריים, ואלמנטים מתחלפים דוגמת ארונות אמבטיה ופתרונות אחסון, אביזרי תליה ואחרים. בשנת 2021 ניכרו מספר טרנדים בולטים, בהם בחרו מעצבי הפנים והצרכנים הפרטיים, לעיצוב חדר האמבטיה בעיצוב אישי – ריכזנו עבורכם כאן את האלמנטים המרכזיים בעניין:

5 טרנדים בולטים בעיצוב חדרי אמבטיה 1

  1. שחור כצבע מרכזי – לאחר שנים רבות בהם הצבע השחור נעדר מחדרי הרחצה, הוא הפך לאחרונה שוב לשחקן מרכזי בעיצוב של חדרי אמבטיה ורחצה במראה יוקרתי. הצבע השחור יכול לבוא לידי ביטוי בחיפוי הקרמיקה, במשטחים ובמוצרים הסניטריים בניהם הכיור, הברזים, המקלחון וכדומה. מומלץ כמובן שלא לתת לצבע השחור את הבמה כולה, אלא לספק לו מקום ומרחב דומיננטי לצד שילוב עם צבע נוסף לצורך הניגודיות. בחירה בצבע זה לחיפוי הקירות ו/או הריצוף מומלץ עם דוגמא ונגיעות של עורקי שיש ו/או לבן, כמו גם שימוש במוצרי סניטריה מוזהבים להשלמת המראה היוקרתי.

 

  1. ארונות אמבטיה מודרניים – ארונות האמבטיה המודרניים הם ברובם ארונות תלויים, שחוסכים במקום ובשטח רצפה, מאפשרים ניקיון בקלות, מרחב אחסון ונגישות. ניתן למצוא ארונות אמבטיה תלויים מעץ פורניר למראה חמים, ארונות פורמייקה שחור או לבנה, ובעיצובים שונים.

 

  1. ברזים בולטים – הברז בחדר האמבטיה הוא מוצר פונקציונלי אולם מגיע במגוון רחב של דגמים מעוצבים ומשפיע רבות על נראות החלל. הטרנדים הבולטים בתחום הברזים לחדר האמבטיה הם ברזים גבוהים, ברזים מושחרים, ברזים מוזהבים, וברזים בסגנון כפרי דוגמת ברזי נחושת ומט. חשוב להקפיד על בחירה בברז איכותי ועמיד שיספק מענה לאורך שנים ארוכות, מחומרים שאינם מחלידים.

 

  1. כלי אמבטיה מעוצבים – כאמור, בחדר האמבטיה גם הפריטים הקטנים הם בעלי משמעות גדולה הן על העיצוב והן על נוחות המשתמשים. ניתן כיום למצוא מגוון רחב של כלי בית מעוצבים ומיוחדים לחדר האמבטיה דוגמת כוסות ודיספנסרים לאחסון סבון וכלים אישיים, סלי כביסה, שטיחונים לרצפה, מתקני ייבוש למגבות ועוד.

 

  1. בוצ’ר עץ – גם השימוש בעץ הוא שימוש חדשני בחדרי אמבטיה, בעיקר בשל הפיסה של עץ כמוצר שאינו עמיד בתנאי לחות ומים. אין מדובר בתפיסה שגויה כמובן, אלא שבזכות שיטות ייצור ייחודיות ואיטום מוחלט של העץ, ניתן ליצור בוצ’רים מרהיבים מעת אורן או עץ מייפל, בעלי שכבת איטום מעולה, שיכול להוות בסיס ומשטח לכיור מונח, ולספר מראה חדשני וחמים לחדר האמבטיה.

 

5 1 vote
דירוג תגובה
משלוחים מהירים משלוחים מהירים
איכות ואחריות איכות ואחריות
שירות מקצועי שירות מקצועי
מחירים נוחים מחירים נוחים

תפריט נגישות